Politika 05. dubna 2018   10:22  |  redakce

Tvrdé slová na Bugára: Béla zradil, nakoniec sa zachoval ako podomový šmejd

Predseda Mostu-Híd Béla Bugár. / tasr
Predseda SaS Richard Sulík napokon upustil od témy teplých rožkov a venuje sa opäť politike. Vrátil sa k rekonštrukcii vlády, ktorú napokon podržal Most-Híd. Tvrdé slová adresoval najmä predsedovi tejto strany Bélovi Bugárovi.

"Béla Bugár zradil. To je, myslím, najvýraznejší moment celého uplynulého diania. U slušnej časti obyvateľstva vzbudil nádeje. Najprv vo veľkom rozprával, že budú buď predčasné voľby, alebo odídu z vlády. Nakoniec vytiahol ako podomový šmejd akúsi tretiu vetu," povedal Bugár v rozhovore pre server Aktuality.

Sulík sa vyjadril aj k povestnej tretej vede vo vyhlásení Mostu a k tomu, či väčšina ľudí iba nezabudla na to, že tam je. "Tak, ako to bolo prezentované, mala tretia veta splnomocňovať predsedníctvo Most - Híd tak, aby sa hýbalo v mantineloch dvoch možností - odchodu z vlády či hlbokej rekonštrukcie. Aby však zásadne zmenili pozíciu Mostu, tak tomu nik nerozumel, ani Bugárovi vlastní ľudia. Ešte aj František Šebej odkázal ostatným, že nevedia čítať s porozumením. Nakoniec sa ukázalo, že on nerozumie zmýšľaniu svojho lídra. Béla Bugár už druhýkrát v tomto volebnom období sklamal ľudí na Slovensku," dodáva Sulík. 

Ďalšie články
Reklama
Reklama