Ekonomika 22. ledna 2019   14:34  |  redakce

Spoznajte modernú online centrálu akciových ponúk

Další 2 fotografie v galerii
Na Zlacnene.sk nájdete denne tisícky produktov za naozaj výhodné ceny / Shutterstock
Zaujíma vás, ako maximálne ušetriť pri každodenných nákupoch? S využitím servera Zlacnene.sk, ktorý sústreďuje akciové ponuky potravín, spotrebného tovaru, elektroniky, bytového aj záhradného vybavenia, dokáže bežná rodina na slovenskom usporiť až stovky eur mesačne. Vyskúšajte tento šikovný web aj vy!

Na Zlacnene.sk nájdete denne tisícky produktov za naozaj výhodné ceny. Prezentuje sa tu Kaufland, Tesco, BILLA, JYSK, Tescoma, Tchibo a mnoho ďalších predajcov, ktorí poskytujú ako elektronické letáky, tak prehľad tovaru roztriedeného do tematických kategórií. Môžete si tak prezrieť napríklad:

– mäso v akcii,
mlieko v akcii,
– vajcia v akcii,
– maslo v akcii,
pivo v akcii,
– kávu v akcii,
– detské plienky v akcii a podobne.

Na Zlacnene.sk pohodlne vypracujete online Nákupný zoznam, ktorý vám ihneď ukáže, kde sú práve jednotlivé položky najlacnejšie, či sa o príslušných akciách necháte informovať pomocou bezplatnej funkcie Strážca zliav. Stačí nastaviť požadované parametre a potom už len očakávať e-maily - vyžiadané, teda vítané, čo sa veľakrát nedá povedať o záplave letákov v schránke. Ľudia si na Zlacnene.sk takto nechávajú strážiť napríklad práčky, televízory či fotoaparáty, lebo s ich nákupom sa väčšinou neponáhľajú a zľava môže byť významná, aj 80%.

7 predností Zlacnene.sk oproti papierovým reklamným letákom

1. V PC či mobile máte denne po ruke aktualizované informácie o zľavových akciách.
2. Dozviete sa o zľavách naprieč celou Slovenskou republikou, nielen o tých, ktoré sa dostanú do vašej poštovej schránky.
3. Získate prehľad aj o zľavách na konkrétnych pobočkách predajcov.
4. Rýchlo a elegantne porovnáte výhodnosť ponúk rôznych obchodníkov rovnakého tovaru.
5. Jednoducho nájdete najbližšiu predajňu obchodníka, ktorý nasadil do akciovej ponuky tovaru z vášho nákupného zoznamu.
6. Ak nie je položka z vášho nákupného zoznamu práve v akciovej ponuke, vďaka prehľadným tematickým kategóriám zlacneného tovaru okamžite nájdete alternatívny tovar.
7. Správate sa ekologicky, pretože zber a likvidácia papierových letákov stojí celú spoločnosť obrovské peniaze.

Začnite ešte dnes využívať Zlacnene.sk, modernú online centrálu akciových ponúk, ktorú máte k dispozícii zadarmo!

Témy: online, ponuky
Reklama
Reklama