Ekonomika 11. června 2018   13:37  |  redakce

eToro si pochvaľuje Slovákov: Majú výborný prehľad

eToro na Slovensku / eToro
Online investičná sociálna platforma eToro sa prvýkrát predstavila na Slovensko. Zástupcovia eToro, ktoré má viac ako 9 miliónov užívateľov, usporiadalo v Bratislave svoju investorskú roadshow. 

A zástupcovia izraelskej spoločnosti si pochvaľovali Slovákov. “Slovenskí klienti sú veľmi opatrní, robia si prieskum trhu a majú výborný prehľad v tom, čo sa deje vo svetovej ekonomike. Čiže sa pre nás rozhodnú po tom, čo si nás dostatočne preveria. Slováci sú veľmi vzdelaní a sčítaní. V poslednej dobe sme na Slovensku zaznamenali veľký nárast klientov,” povedala Jana Maričič Platinum Account Manager v eToro.

Počet nových klientov platformy eToro na Slovensku v roku 2017 narástol o 232 percent v porovnaní s minulým rokom.  Spoločnosť eToro vďaka svojej platforme pôsobí v 140-tich krajinách sveta. Úspech značke zaručila možnosť klientov kopírovať portfólia úspešných klientov eToro a tiež prostredníctvom produktu CopyFunds. Kopírovanie klientom umožňuje nájsť si investora, ktorý zarába a duplikovať jeho investície a portfólio. Klient môže v reálnom čase sledovať portfólia iných klientov a aj to ako sa im darí.

„Na Slovensku máme veľa VIP klientov a chceli sme sa s nimi stretnúť osobne. Z tohto stretnutia mám dobrý pocit. Snažíme sa sústrediť na Slovensko, Českú republiku a Poľsko. Je to pre nás dôležitý trh,“ hodnotí roadshow v Bratislave Yael Moscovich ROW Regional Manager z eToro. 

 

Reklama
Reklama