Domáce 17. června 2019   10:42  |  Kristýna Maxová

Ako si nájsť niekoho, s kým vám to bude klapať?

Nerozoberajte na prvom rande chúlostivé témy / Shutterstock
Nájsť si v súčasnej rýchlej dobe stabilný vzťah je ako vyhrať milión v lotérii. Viaceré ženy a muži tvrdia, že je akútny nedostatok nezadaných mužov a žien, s ktorými by išli do vzťahu. Ako si ale nájsť niekoho, s kým vám to bude klapať?

Ste už vysporiadaný s predchádzajúcim vzťahom?

Ak si chcete nájsť niekoho, s kým vám to bude klapať, dôležité je vysporiadať si city. Máme tým na mysli zmierenie sa s nevydareným predchádzajúcim vzťahom. Viaceré ženy a muži sa hrnú do zoznámenia s niekým novým a skáču zo vzťahu do vzťahu. Nielenže to nepomáha ich psychike, ale nie sú schopní vydržať v jednom vzťahu. Skákanie zo vzťahu do vzťahu navyše ničí povesť danej osoby, preto ak si chcete nájsť niekoho súceho, neskáčte zo vzťahu do vzťahu a vysporiadajte sa s predchádzajúcim vzťahom. Myslieť na nevydarený vzťah pri hľadaní nového partnera je vopred odsúdené na neúspech.

Buďte sami sebou

Nájsť dobrého partnera alebo partnerku si nájdete jedine vtedy, keď budete sami sebou. Na internete nájdete viacero rád, ako sa zoznámiť, avšak dôležité je byť sám sebou. Pretvarovanie nikdy nikomu nepomohlo nájsť si dobrého partnera na celý život. Skôr, či neskôr sa ukážu pravé povahové vlastnosti a osobe, s ktorou ste začali randiť, by sa to nemuselo páčiť. Veď kto by chcel mať pri sebe niekoho, kto klame? Nikdy nezakrývajte skutočné povahové vlastnosti. Takto sa vám totiž nepodarí nájsť si niekoho, s kým by vám to klapalo.
 
Dôležité je nebáť sa. Ak sa vám náhodou prvé rande s niekým novým nepodarí, rande s niekým iným sa vám podariť môže. Nemôžete očakávať, že vám všetko vyjde na prvý raz. Ten pravý/ pravá sa vždy nájde. Niekto ho/ ju hľadá kratšie, niekto zase dlhšie.

Nerozoberajte na prvom rande chúlostivé témy

Ak si chcete nájsť niekoho, s kým vám to bude klapať, nerozoberajte na prvom rande chúlostivé témy. Je dôležité nájsť si takú tému, ktorá nebude nikoho urážať, nebude príliš kontroverzná a zároveň nebude príliš osobná. Čudovali by ste sa, ale viaceré ženy sa pýtali mužov na to, či uvažujú nad mužskou obriezkou, kedy mali prvýkrát sex a prečo sa vlastne rozišli s prechádzajúcou priateľkou/ manželkou.
 
Vyhnite sa takýmto chúlostivým témam a uvidíte, že vaše rande dopadne nad očakávania.

Témy: vzťah
Ďalšie články
Reklama
Reklama